Programy autorskie

Od początku swojej działalności zajmujemy sie tworzeniem autorskich programów do wspomagania różnych form działalności gospodarczych. W początkowym okresie były to głównie aplikacje tworzone w wykorzystaniem baz danych typu DBF i językiem programowania CA-Clipper oraz Borland Pascal dla systemu operacyjnego DOS i sieci komputerowych Novell i Microsoft Windows (program Prasa, system kosztorysowania mini-Koszt, program ECO-Ciepło, program ECO-Energetyka, program TV-SAT obsługi abonentów telewizji lokalnych,…). Niektóre z tych programów funkcjonują do dnia dzisiejszego.

Od wielu lat, w naszej ofercie znajdują się również programy dla systemu operacyjnego Windows z obsługą baz danych w standardzie SQL. Preferujemy rozwiązania w postaci aplikacji desktopowych z dostępem do internetowych baz mySQL.

ankieta100 planer100 bazatk100prasa100

Plik JPK można podpisać również za pomocą profilu zaufanego ePUAP, ale nie bezpośrednio w aplikacji WAPRO-JPK. Jak to zrobić?

Więcej »

30 września 2016 roku firma Asseco Wapro ostatecznie zamyka linię produkcyjną oraz wsparcie serwisowe programów dla DOS.

Więcej »

Na skróty